Go to Top

U2128-3 Używany pionowy zbiornik magazynowy KO

Numer urządzenia : U2128-3

Używany kwasoodporny pionowy zbiornik magazynowy produkcji polskiej o pojemności całkowitej 1700 l i pojemności roboczej 1500 l. Zbiornik jest wyposażony w mieszadło łopatowe zamontowane centralnie i napędzane przez przekładnie. Brak silnika. Zbiornik posiada płaskie dno z bocznym spustem i włazem inspekcyjnym na bocznej ścianie. Zbiornik posiada pół-otwartą przykręcaną górę. Zbiornik jest zamontowany na 4 nogach. Wymiary wewnętrzne: średnica 950 mm x wysokość 2400 mm. Wymiary transportowe: średnica 1100 mm x wysokość 2900 mm.

 

 
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się