Go to Top

U2108-2 Używany mieszalnik typu twin na dwie beczki produkcji SCANIO (Dania) wykonany ze stali kwasoodpornej 304

Numer urządzenia: U2108-2

Używany mieszalnik typu twin na dwie beczki produkcji SCANIO (Dania) wykonany ze stali kwasoodpornej 304. Każda beczka o całkowitej objętości 925 l, posiada pokrywę przykręcaną i wewnętrzne miaszadła statyczne – trzy przegrody do mieszania. Beczki zamontowane na 4 kołach i są wyposażone w podłączenia do pompy próżniowej. Dno stożkowe posiada centralny spust dla cieczy. Beczki muszą być załadowane na rame, na rolki do mieszania. Robocze obroty podczas mieszania w zakresie: od 6 do 12 obr. / min. Każda beczka jest napędzana przez el. silnik o mocy 1,3/3,2 kW. Waga 1300 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się