Go to Top

U2102-1 Używany zbiornik mieszający wykonany ze stali kwasoodpornej AISI 304 o pojemności roboczej 3000l

Numer urządzenia: U2102-1

Używany zbiornik mieszający wykonany ze stali kwasoodpornej AISI 304 o pojemności roboczej 3000 l. Wymiary wewnętrzne: średnica 1500 mm, głębokość 2000 mm. Zbiornik posiada izolację w wykonaniu wełną mineralna i blachą ocynkowaną. Mieszadło ramowe napędzane silnikiem 1445 obr/min, 5,5 kW przez przekładnię. Dno płaskie. Pokrywa częściowo otwierana na zawiasach. Wymiary transportowe: średnica 1650 mm, wysokość 2700 mm bez silnika. Brak dokumentacji technicznej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się