Go to Top

U2101-9 Używana tabletkarka rotacyjna produkcji polskiej Model TR-5

Numer urządzenia: U2101-9

Używana tabletkarka rotacyjna produkcji polskiej Model TR-5. Urządzenie posiada stół z 35 gniazdami. Średnica prasowanej tabletki od 5mm do 22mm. Najmniejsza grubość 0.5 mm. Wysokość wypełnienia matrycy zależna od rodzaju zastosowanych krzywek od 1mm do 19 mm. Maksymalna siła nacisku 12 ton. Obroty stołu 10.5-42 obr/min, przy obecnym kole pasowym 12.85 obr/min. Moc silnika głównego 4 kw, 1440 obr/min. Nominalna wydajność: 44100-705600 tabletek/godz. Wymiary gabarytowe 1240 mm x 1150 mm x 1690 mm. Waga 1645 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się