Go to Top

U2089-1 Używana nurnikowa pompa dozująca produkcji ZDZ Toruń typ NDA63PS

Numer urządzenia: U2089-1

Używana nurnikowa pompa dozująca produkcji ZDZ Toruń (Polska) typ NDA63PS. Części kontaktowe wykonane ze stali kwasoodpornej 1H18. Regulowana wydajność do 672 l/h. Maksymalne przeciwciśnienie dla głowicy wynosi 0,4 MPa. Obroty pompy 90 obr/min. Napęd silnikiem elektrycznym o mocy 1,1 kW, 1410 obr/min. Przekładnia TS03 o przełożeniu i=16 produkcji Prerovske Strojirny. Wymiary transportowe: długość 1600 mm, szerokość 600 mm, wysokość 600 mm. Waga . Rok produkcji 1989.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się