Go to Top

U2088-1 Używana komorowa prasa filtracyjna produkcji FILTRI DIEMME model GIGANTE 1500

Numer urządzenia: U2088-1

Używana komorowa prasa filtracyjna produkcji FILTRI DIEMME model GIGANTE 1500. Rama typu 1500 mm x 1500 mm/90. Grubość placka 40 mm. Całkowita pojemność placka około 5300 l. Prasa posiada 85 polipropylenowych płyt, z dolnym otworem podawania. Powierzchnia filtracji około 321 m2. W wyposażeniu prasy znajduje się panel sterowania, pompa podająca Willet, działająca na ciśnieniu do 10 bar, system podawania polimeru, system mycia, bariera bezpieczeństwa. Płyty przeznaczone do pracy na ciśnieniu do 15 bar. Siła zamknięcia 385 bar. Wymiary: długość 10 m x szerokość 2 m. Wydajność do 30 m3 szlamu/godz.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się