Go to Top

U2085-7 Używany zbiornik mieszający o pojemności około 100l w wykonaniu ze stali kwasoodpornej

Numer urządzenia: U2085-7

Używany zbiornik mieszający o pojemności około 100 l w wykonaniu ze stali kwasoodpornej. Komora o wymiarach: wysokość 490 mm, średnica 510 mm ze stali kwasoodpornej. Całość zamontowany na ramie ze stali węglowej. Urządzenie wyposażone w mieszadło łopatowe napędzane przez przekładnię pasową z możliwością zmiany obrotów silnikiem elektrycznym o mocy 1,1 kW. Rozładunek przez przechylanie. Posiada panel sterujący. Wymiary transportowe: szerokość 1100 mm, głębokość 900 mm, wysokość 2150 mm. Waga około 250 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się