Go to Top

U2085-10 Używany młynek nożowy Mecanofil z podajnikiem ślimakowym

Numer urządzenia: U2085-10

Używany młynek nożowy Mecanofil (Hiszpania). Młynek wyposażony w załadunek górny z podajnikiem ślimakowym napędzanym przez przekładnię kątową silnikiem 0,55 kW. Komora mieląca o wymiarach: długość 250 mm, średnica 170 mm. Wyposażony jest w 2 noże statyczne i siatkę o średnicy otworu 6 mm. Rotor z 4 nożami napędzany przekładnią pasową silnikiem o mocy 4 kW. Zamontowany na ramie ze stali węglowej. Posiada panel sterujący. Wymiary transportowe: szerokość 1200 mm, głębokość 1800 mm, wysokość 1900 mm. Brak dokumentacji technicznej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się