Go to Top

U2075-8 Używany pionowy zbiornik mieszający o całkowitej pojemności 1850l

Numer urządzenia : U2075-8

Używany pionowy zbiornik mieszający wykonany ze stali kwasoodpornej o całkowitej pojemności 1850 l i roboczej pojemności 1700 l. Produkcji PEFA, Pleszewska Fabryka Aparatury, typ TZA33. Zbiornik posiada wewnętrzną wężownicę przeznaczoną do pracy na parze, ciśnienie do 3 bar i temperatura do 143 C. Zbiornik posiada mieszadło propellerowe, zamontowane na zbiorniku. Robocza prędkość obrotowa 750 obr/min, napęd silnikiem 1.5 kW przez reduktor. Zbiornik posiada górną przykręcaną pokrywę i centralny dolny otwór spustowy. Posiada dokumentację techniczną.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się