Go to Top

U2064 Używana linia do kompaktowania proszków produkcji ALEXANDERWERK

Numer urządzenia: U2064

Używana linia do kompaktowania proszków produkcji ALEXANDERWERK (Niemcy). Linia składa się z:
– układ załadunkowy – w skład którego wchodzą: kosz zasypowego proszków o pojemności 50 l, zawory całkowe, pompa próżniowa, rurociągi oraz filtr workowy.
– poziomy dwuślimakowy podajnik pracujący z prędkością obrotową regulowaną w zakresie od 0 do 77 obr/min.
– zespół granulujący – w skład wchodzą: granulator zgrubny i dwa granulatory dokładne, typ RFG 150N. Wszystkie granulatory pracują z prędkością obrotową regulowaną w zakresie od 0-112 obr/min.
– zbiornik pośredni, wyposażony w mieszadło ślimakowe pracujące z prędkością obrotową regulowaną w zakresie od 0 do 20 obr/min.
– kompaktor rolkowy produkcji ALEXANDERWERK model WP 170/120V wykonanie ze stali ko. Maszyna posiada dwie rolki zamontowane w układzie pionowym. Każda rolka o wymiarach: szerokość 120 mm x średnica 170 mm. Rolki pracują z regulowaną predkością w zakresie od 0 do 20 obr/min. Napęd przez przekładnię i silnik o mocy 7.5 kW. Docisk rolek przez agregat hydrauliczny. Maksymalna siła zgniotu do 22 ton (186 bar). Maksymalny nacisk na 1 cm długości rolki to 1.83 tony (18,33 KN). Rolki posiadają możliwość chłodzenia.
– jednopokładowe sito wibracyjne do rozdziału granulatu od pyłów.
– sterowanie elektryczne.
Konstrukcja całej linii wykonana ze stali kwasoodpornej składa się z dwóch kondygnacji. Wyposażona w schody, podesty oraz barierki. Wymiary gabarytowe konstrukcji: długość 4800 mm x szerokość 4000 mm x wysokość 7800 mm.
– dokumentacja techniczna w języku polskim i niemieckim.
Wydajność rzeczywista przy produkcji antybiotyków dla zwierząt wynosiła około 60 kg/godz.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się