Go to Top

U2040-2 Używany kwasoodporny reaktor CHEMAP AG o poj.150 l.

Numer urządzenia: U2040-2

Używany kwasoodporny reaktor (fermentator) produkcji CHEMAP AG (Szwajcaria) o pojemności roboczej 150l. Reaktor jest przeznaczony do pracy w zakresie ciśnień roboczych od 0 do 3 bar i temperatury roboczej do 130C. Posiada płaszcz wykonany ze stali kwasoodpornej o pojemności 12,5 litra przeznaczony do pracy na ciśnieniu do 3 bar i temperaturze do 130C. Reaktor jest wyposażony w mieszadła turbinowe sześcio łopatkowe zamontowane na wale w trzech poziomach oraz cztery mieszadła stałe zamontowane na ścianie. Wał mieszadła montowany w dolnej dennicy napędzany przez silnik elektryczny i przekładnie pasową (brak silnika). Górna płaska pokrywka o średnicy 00 mm przykręcana na śruby. Całość zamontowana na ramie ze stali węglowej. Wymiary transportowe: długość 00 mm x szerokość 00 mm x wysokość 0mm, waga około 0 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się