Go to Top

U2039-2 Używany pionowy zbiornik magazynowy o poj. 1500l

Numer urządzenia: U2039-2

Używany pionowy zbiornik magazynowy, wykonany ze stali kwasoodpornej o pojemności całkowitej 1 500 litrów. Zbiornik ma wymiary średnica 1 050 mm, wysokość części walcowej 1 500 mm, wysokość części stożkowej 500 mm. Zbiornik posiada dno stożkowe ze spustem centralnym. Góra zamknięta hermetycznie z włazem inspekcyjnym. Zbiornik zamontowany na czterech nogach ze stali węglowej. Wymiary transportowe: średnica 1 200 mm, wysokość 3 200 mm, waga kg. Brak dokumentacji technicznej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się