Go to Top

U2014-7 Używany rozdrabniacz wstępny z przesiewaczem

Numer urządzenia: U2014-7

Używany rozdrabniacz wstępny z przesiewaczem. Główny wał napędzany przez paski klinowe silnikiem elektrycznym o mocy 7.5 kW, 380 V, 15.3 A, 1455 obr/min. Kółko pasowe po stronie silnika ma średnicę 80 mm, kółko pasowe po stronie maszyny ma średnicę 400 mm, co daje roboczą prędkość obrotową wał 291 obr/min. Strefa wstępnego rozbijania ma długość 530 mm. W tej sekcji na wale są zamontowane noże rozdrabniające, zaś na frontowej ściance komory znajduje się rząd noży nieruchomych. Sekcja przesiewania ma długość 255 mm. W tej sekcji na głównym wale są zamontowane noże w formie łopat/lemieszy. Wymiary komory wstępnego rozbijania: długość 530 mm x szerokość 200 mm x 200 mm głębokości. Zasyp ma wymiary 535 mm x 210 mm. Maszyna zamontowana na ramie ze stali kwasoodpornej. Wraz z maszyna dostępne dwa zestawy sit z ramami. Brak dokumentacji technicznej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się