Go to Top

U2010-3 Używany zestaw mieszalników „gorącego”i „zimnego” produkcji T.K Fielder

Numer ewidencyjny U2010-3

Używany zestaw mieszalników „gorącego” i „zimnego” produkcji T.K. Fielder. Mieszalnik intensywny typ R500 o pojemności całkowitej 500 l. Robocza prędkość obrotowa mieszadeł 960 obr/min. Maszyna jest napędzana przez paski klinowe i elektryczny silnik dwuprędkościowy ABB 415V, 172/97 A, 50 hZ, 95/48 kW, 1490/744 obr/min. Komora mieszania posiada płaszcz grzewczo/chłodzący przystosowany do pracy na ciśnieniu 6 bar. Mieszalnik „zimny” typ 2400 ma całkowita pojemność 2400 l. Robocza prędkość mieszadeł 50 obr/min. Napęd przez przekładnie typu E3, z przełożeniem 24.2.1. Komora mieszania posiada płaszcz chłodzący przeznaczony do pracy na ciśnieniu do 2 bar.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się