Go to Top

U1995-1 Używany reaktor KO SOLERI 170 l

Numer ewidencyjny U1995-1

Używany kwasoodporny reaktor produkcji SOLERI (Francja) o pojemności roboczej 170 litrów. Zakres ciśnień roboczych od -1 do 1,5 bar przy temperaturze do 140 C. Płaszcz grzewczy ma pojemność 25 litrów i jest przeznaczony do pracy na ciśnieniu do 3 bar i temperaturze do 140 C. Reaktor posiada mieszadło dyskowo-nożowe napędzane przez przekładnię zębatą i silnik elektryczny o mocy 0.75 kW, 1400 obr/min. Reaktor jest zamontowany na 4 nogach oraz posiada dolny rozładunek przez zawór. Reaktor wyprodukowany w 1991. Wymiary transportowe: średnica 1000 mm, wysokość 1800 mm waga 330 kg. Dokumentacja techniczna dostępna wraz z urządzeniem.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się