Go to Top

U1984-2 Używana suszarka strumieniowa do granulatu tworzyw sztucznych produkcji RIETER model AERO 50

Numer urządzenia : U1984-2

Używana suszarka strumieniowa do granulatu tworzyw sztucznych produkcji RIETER (Niemcy) model AERO 500 w wykonaniu ze stali kwasoodpornej (materiał 1.4541, AISI 321). Suszarka jest wyposażona w dmuchawę powietrza dającą 90 m3/min, napędzana silnikiem elektrycznym o mocy 18.5 kW. Średnia wydajność wychodzącego produktu 4000 kg/godz. Przepływ wody z granulatem: 35 m3/godz (maksymalny), 25 m3/godz (nominalny) i 20 m3/godz (minimalny). Na dzień dzisiejszy suszarnia ma zainstalowane sita z oczkiem 1.2 mm. Maszyna została wyprodukowana w 1997 roku. Wymiary transportowe suszarni: szerokość 1400 mm x długość 3830 mm x wysokość 2265 mm. Waga suszarni 700 kg. Komora suszarni jest wyciszona. Dokumentacja techniczna dostępna w języku niemieckim. Maszyna pracowała przy suszeniu granulatu PP.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się