Go to Top

U1984-1 Używana suszarnia fluidalna

Numer urządzenia: U1984-1

Używana suszarnia fluidalna pracująca w trybie ciągłym w wykonaniu kwasoodpornym produkcji OKAWARA. Ocieplona i obłożona z zewnątrz blachą węglową. Złoże fluidalne ma wymiary szerokość 700 mm, długość 3000 mm. Otwory w złożu mają średnicę około 1 mm i rozstaw około 5 mm. Urządzenie jest wyposażone w
rurowy wymiennik ciepła (nagrzewnicę) wykonany ze stali kwasoodpornej. Pracujący na maksymalnym ciśnieniu pary do 6 bar. Główny wentylator nadmuchowy o wydajności 290 m3/min, napędzany silnikiem elektrycznym o mocy 30 kW, 2950 obr/min. Wstępny wentylator nadmuchowy o wydajności 48,5 m3/min, napędzany silnikiem elektrycznym o mocy 1,5 kW, 1420 obr/min. Wyciągowy wentylator o wydajności 48,5 m3/min, napędzany silnikiem elektrycznym o mocy 7,5 kW, 2950 obr/min. Średnie zapotrzebowanie pary 150 kg/godz, a maksymalne zapotrzebowanie pary 320 kg/godz. Para na wejściu o parametrach: temperatura 130C, przy ciśnieniu 2 bar. Powietrze na wlocie do suszarni podawane przy temperaturze 80C. Ciężar zasypowy produktu suszonego miał około 800 gram/ltr. Urządzenie pracowało na granulacie tworzyw sztucznych z wydajnością do 3 ton/godz. Suszarnia osiąga wydajność odparowania wody w zakresie od 400 do 500 kg/godz. Dodatkowym wyposażeniem są: tunele powietrzne wykonane z aluminium, cyklon wykonany ze stali kwasoodpornej, filtr workowy wykonany ze stali kwasoodpornej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się