Go to Top

U1977-2 Używana komorowa prasa filtracyjna produkcji ITALPROGRETTI

Numer urzadzenia: U1977-2

Używana komorowa prasa filtracyjna produkcji ITALPROGRETTI (Włochy). Prasa posiada 48 polipropylenowych płyt o wymiarach 800 mm x 800 mm x 55 mm oraz dwie końcowe, co daje powierzchnie filtracji około 46.3 m2 oraz pojemność placka 690 l. Urządzenie posiada centralne podawanie i odpływ cieczy poprzez boczny kolektor w płycie do rynny ze stali kwasoodpornej. Docisk płyt hydrauliczny. Rozsuw płyt automatyczny oraz otwarty system rozładunkowy. Moc zainstalowana na prasie 4.5 kW. Prasa jest wyposażona w: sterowanie, agregat hydrauliczny, wannę ze ślimakiem wykonaną ze stali kwasoodpornej oraz dwie pompy podające, każda napędzana silnikiem elektrycznym o mocy 4 kW. Urządzenie z 1995 roku.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się