Go to Top

U1968-3 Używany mieszalnik typu „zimnego” produkcji TRUSIOMA model MSK 1000

Numer urzadzenia: U1968-3

Używany mieszalnik typu „zimnego” produkcji TRUSIOMA (Niemcy), model MSK 1000. Części kontaktowe wykonane ze stali kwasoodpornej. Mieszalnik jest wyposażony w płaszcz na ciśnienie atmosferyczne. Komora mieszania ma wymiary: średnica 1500 mm x 600 mm wysokości. Całkowita pojemność kadzi 1050 litrów. Mieszalnik posiada boczny dolny rozładunek wyposażony w zawór spustowy otwierany hydraulicznie. Średnica zaworu 250 mm. Mieszadła napędzane paskiem klinowym przez silnik elektryczny o mocy 15 kW/ 400V/ 3PH.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się