Go to Top

U1964 Używany system odwadniania SALTEC (Szwecja)

Używany system odwadniania SALTEC (Szwecja) w którego skład wchodzi prasa taśmowa model HP 2.20 i moduł odwadniania RF 9-2. Moduł odwadniania jest montowany na prasie. Produkt jest podawany do dwóch obrotowych bębnów o średnicy 600mm i długości 1800 mm każdy. Ramy bębnów wykonane ze stali kwasoodpornej, ściany z siatki z tworzywa. Wewnątrz każdego bębna znajduje się kwasoodporne mieszadło w formie wstęgi. Każdy bęben jest napędzany silnikiem elektrycznym o mocy 0.37 kw/ 50 hz/ 1400 obr/min przez reduktor (i= 6.51). Faza ciekła jest odprowadzana bocznymi pionowymi kanałami. Zagęszczony produkt jest podawany do prasy taśmowej. Robocza szerokość taśmy 2000 mm. Robocza długość taśmy składa się z trzech sekcji: sekcja drenażu – 2400 mm, sekcja niskiego ciśnienia 2300 mm, sekcja wysokiego ciśnienia 4900 mm. Robocza prędkość taśmy w zakresie od 1.5 m/min do 7.5 m/min. Całkowita długość taśm: 13.30 m i 11.30 m. Taśmy są prowadzone przez rolki wykonane ze stali kwasoodpornej (AISI 312), napędzane silnikiem elektrycznym o mocy 2.2 kw/50 hz/1430 obr/min. W wyposażeniu znajduje sie panel kontrolny, przenośniki ślimakowe, podest, schody, dwie zapasowe taśmy. Części kontaktowe oraz płyty obudowy wykonane są ze stali kwasoodpornej. Ramy ze stali węglowej, zabezpieczonej przed korozją. Minimalne ciśnienie odwadniania 5 bar, wydajność przy takim ciśnieniu około 10 m3/godz. Ciśnienie na taśmach jest regulowane przez system hydrauliczny. Dokumentacja techniczna dostepna w języku duńskim.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się