Go to Top

U1961-2 Używane mieszalniki fluidalne polskiej produkcji -zestaw mieszalnik cieply o pojemnosci calkowitej 300 ltr

Numer urządzenia: U1961-2

Używane mieszalniki fluidalne polskiej produkcji -zestaw mieszalnik ciepły o pojemności całkowitej 300 litrów, posiada płaszcz grzewczy, czujnik temperatury, mieszadło deflekcyjne. Napęd stanowi silnik elektryczny Siemens o dwóch prędkościach pracy 72 kw/ 2960 obr/min – 60 kw/1480 obr/min. Mieszalnik ma dwa mieszadła napędzane od spodu misy przez kolo pasowe. Wykonanie wnętrza komory mieszającej i mieszadeł ze stali ko. Spust otwierany pneumatycznie.
Mieszalnik „zimny” posiada całkowita pojemność 920 litrów, płaszcz grzewczo-chłodzący, sensor temperatury. Napęd stanowi silnik elektryczny o mocy 10 kw. Wraz z mieszalnikami w zestawie panel kontrolny. Brak dokumentacji technicznej.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się