Go to Top

U1943-12 Używany emaliowany reaktor produkcji firmy Technoglass model AE 63 o pojemności roboczej 63 litry i pojemności całkowitej 97 litrów

Numer urządzenia: U1943-12

Używany emaliowany reaktor produkcji firmy Technoglass (Włochy) model AE 63 o pojemności roboczej 63 litry i pojemności całkowitej 97 litrów. Ciśnienie robocze w zakresie od 6 bar do -1 bar przy zakresie temperatur roboczych: od 200 do -10 stopni celsjusza. Reaktor bez spustu dolnego, posiada mieszadło turbinowe napędzane silnikiem elektrycznym 1.1 kw o obrotach 1390 obr/min. Napęd przez przekładnię o redukcji i=10.2. Termopara i mechaniczne uszczelnienie w zestawie. Emalia zbiornika w dobrym stanie technicznym. Reaktor z 1988 roku. Dokumentacja techniczna dostępna. Wymiary transportowe: 750 mm średnicy x 1900 mm wysokości, waga netto około 300 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się