Go to Top

U1941-1 Używany taśmowy, zagęszczacz wyprodukowany przez Aqua Systems , model SAF 2.5

Używany taśmowy, zagęszczacz wyprodukowany przez Aqua Systems (Dania). Model SAF 2.5. Taśma ma szerokość 2.5 metra i roboczą długość 7 metrów. Całkowita długość taśmy: 13,9 metra. Strefa osuszania ma rozmiary: 2400 mm szerokości i 6000 mm długości. Pracuje w niej 33 łopat zagęszczających i 40 dysz natryskowych. Ciśnienie robocze wody w dyszach – 6 bar. Maszyna posiada pompe o mocy 5.5 kw. Wydajność maszyny do 120 metrów sześciennych szlamu na godzinę i do 1200 kg substancji stałych na godzinę przy zagęszczeniu do 8-9%. Całkowite zapotrzebowanie na energię elektryczną: 10.8 kw. Maszyna posiada zapasowa, nieużywaną taśmę oraz zbiornik flotacyjny wykonany ze stali kwasoodpornej. Podręcznik użytkownika dostępny, w języku duńskim.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się