Go to Top

U1936-3 UŻYWANY MIESZALNIK INTENSYWNY PRODUKCJI T.K. FIELDER MODEL TURBO RAPID TRM 300

Numer urządzenia: U1936-3

Używany mieszalnik intensywny produkcji T.K. FIELDER model TURBO RAPID TRM 300. Mieszalnik posiada kadź wykonaną ze stali kwasoodpornej o całkowitej pojemności 370 l. Średnica wewnętrzna komory mieszania 740 mm x 540 mm wysokość prostej linii ściany. Mieszalnik posiada mieszadło cztero-ramienne napędzane od dołu przez paski klinowe silnikiem elektrycznym 18 kW / 925 obr/min / 500 V/ 50 Hz/. Górna pokrywa jest przykręcana i wyposażona w mieszadło defleksyjne. Zawór spustowy otwierany pneumatycznie, otwór rozładunkowy ma średnicę 210 mm. Górny zasyp przez przyłącze o średnicy 215 mm. Mieszalnik jest zamontowany na podeście ze stali węglowej. Wraz z mieszalnikiem w zestawie podest roboczy, schody i szafa elektryczna.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się