Go to Top

U1931-2 Używany pionowy zbiornik magazynowy 3500L

Numer urządzenia: U1931-2

Używany pionowy zbiornik magazynowy typ KRL 31 (PL) o roboczej pojemnosci 3150 l i pojemnosci calkowitej ok 3500 l. Zbiornik ma wewnetrzne wymiary: średnica 1440 mm x wysokość 2200 mm. Zbiornik jest wyposażony w system grzewczy składający się z plaszcza grzewczego i wężownicy. Pojemność systemu grzewczego 960 l. Dolna część zbiornika jest okryta płaszczem, zaś górna perforowaną wężownicą. Całość jest przeznaczona do pracy na parze po redukcji ciśnienia. Zbiornik posiada izolacje termiczną obłożoną blachą kwasoodporną. Góra zamknieta, spawana, wyposażona w właz inspekcyjny z klapą, średnica 400 mm oraz dyszę do mycia. Pośrodku znajduje się miejsce do zamontowania mieszadła. Płaskie dno, dolny spust przy ścianie bocznej. Zbiornik zamontowany na czterech nogach ze stali weglowej. Wymiary transportowe: srednica 1700 mm x dlugosc 2900 mm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się