Go to Top

U1910-13 UŻYWANY KWASOODPORNY MIESZALNIK O POJEMNOSCI ROBOCZEJ 50 LITROW

Numer urządzenia: U1910-13

Używany kwasoodporny mieszalnik o pojemności roboczej 50 litrów. Góra otwarta. Mieszalnik posiada mieszadło ramowe napędzane przez przekładnie silnikiem elektrycznym o mocy 1.5 kw. Dodatkowo posiada mieszadło homogenizujące napędzane bezpośrednio silnikiem o mocy 2.2 kw, 2860 obr/min. Komora mieszająca posiada płaszcz grzewczy pokrywający dennice do wysokości 370 mm. W płaszczu zamontowane sa 2 grzałki elektryczne. Wymiary komory mieszającej 360 mm średnicy x 650 mm wysokości. Dolny spust.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się