Go to Top

U1898-10 UŻYWANA SUSZARNIA TACOWA Z GRZANIEM ELEKTRYCZNYM PRODUKCJI POLSKIEJ TYP SUP-4

Numer urządzenia : U1898-10

Używana suszarnia tacowa z grzaniem elektrycznym produkcji polskiej, typ sup-4. Suszarnia posiada jedną kwasoodporną tacę o wymiarach 480 mm x 500 mm. Również drzwi frontowe są od środka pokryte blachą kwasoodporną. Komora suszenia ma wymiary szerokość 500 mm x głębokość 500 x wysokość 400 mm. Zakres roboczej temperatury do 200 c. Wymiary transportowe szerokość 950 mm x wysokość 650 mm x głębokość 600 mm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się