Go to Top

U1898-1 UŻYWANA SUSZARKA FLUIDALNA FIRMY GLATT MODEL WSG-1

Numer urządzenia : U1898-1

Używana suszarka fluidalna firmy glatt model wsg-1 wykonana ze stali kwasoodpornej. Pojemność komory suszącej około 4.5 ltr. Wydajność grzewcza 3800 kcal/godz. Nawiew napędzany silnikiem o mocy około 1.5 kw 380/220 volt 3/50. Prędkość wentylatora około 2800 ob/min. Urządzenie posiada regulowaną dyszę natryskową do granulacji suszonego produktu. Ostatnio używana na wsadach około 1 kg produktu. Gabaryty: 1300 mm x 900 mm x 1800 mm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się