Go to Top

U1888 UŻYWANY MŁYN KULECZKOWY TYPU CO-BALL PRODUKCJI FIRMY FRYMA TYP MSM-32

Numer urządzenia: U1888

Używany młyn kuleczkowy typu co-ball produkcji firmy fryma (szwajcaria) typ msm-32. Komora mieląca ma pojemności 3.4 litra. Napęd 22 kw/50hz w wykonaniu ex. W wyposażeniu młyna znajduje się ślimakowa pompa podająca produkcji firmy netzsch do produktów o wysokiej gęstości. Części mielące – rotor i stator wykonane z materiałów ceramicznych. Wymiary transportowe: 1100 mm x 1500 mm x 1830 mm. Posiada dokumentację techniczna.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się