Go to Top

U1874-1 Używana suszarnia fluidalna do pracy wsadowej produkcji CALMIC-CISA

Numer urządzenia: U1874-1

Używana suszarnia fluidalna do pracy wsadowej produkcji CALMIC-CISA (Wlochy) typ C12 MK. Czesci kontaktowe z produktem wykonane ze stali kwasoodpornej. W zestawie z suszarnia dwie mobilne kadzie ze stali ko. Pojemnosc calkowita kadzi na produkt 500 l. Wielkosc roboczego wsadu w zakresie 100-200 kg. Suszarnia jest ogrzewana parą, wydajnosc cieplna do 115 000 kcal/godz, zapotrzebowanie pary w zakresie 120-180 kg/godz, pod cisnieniem w zakresie 2-5 kg/cm2. Zapotrzebowanie sprezonego powietrza 9000 m3/godz, pod cisnieniem 6 kg/cm2. Urzadzenie jest wyposazone w wentylator nadmuchowy (22 kW) i panel sterowania. Mozliwosc zainstalowania dysz natryskowych do produkcji granulatu. Wymiary urzadzenia: dl 3200 mm x szer 1750 mm x wys 2800 mm. Dokumentacja techniczna dostepna wraz z maszyna.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się