Go to Top

U1822-3 UŻYWANA TABLETKARKA DWUKARUZELOWA FIRMY MANESTY MODEL DRYCOTA TYP 900

Numer urządzenia: U1822-3

UŻYWANA TABLETKARKA DWUKARUZELOWA FIRMY MANESTY MODEL DRYCOTA TYP 900. PRZENOSI RDZEŃ TABLETKI Z JEDNEJ NA DRUGĄ KARUZELĘ. WYDAJNOŚĆ TABLETEK POWLECZONYCH NA MINUTĘ 323/897. WYDAJNOŚĆ TABLETEK NIEPOWLECZONYCH NA MINUTĘ 646/1794. MAKSYMALNA ŚREDNICA POWLECZONEJ TABLETKI 15,8 MM. MAKSYMALNA ŚREDNICA RDZENIA 14.2. MAKSYMALNA GRUBOŚĆ RDZENIA 4.7 MM. MAKSYMALNE NAPEŁNIENIE RDZENIA GDY MASZYNA UŻYWANA JEST JAKO POJEDYNCZA JEDNOSTKA 20.6. MAKSYMALNE NAPEŁNIENIE POWLECZENIA GDY MASZYNA UŻYWANA JEST JAKO POJEDYNCZA JEDNOSTKA 11.1 MM.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się