Go to Top

U1800-1 UŻYWANY KWASOODPORNY MIESZALNIK PIONOWY O POJ ROBOCZEJ 800 LTR PRODUKCJI „C.S.D. BELGIUM HAM PROCESSING EQUIPMENT” TYP MK16. S/N 704

Numer urządzenia: U1800-1

Używany kwasoodporny mieszalnik pionowy o pojemności roboczej 800 litrów wyprodukowany przez „c.s.d. Belgium ham processing equipment” typ mk16. S/n 704. Mieszalnik posiada pionowe mieszadło z trzema poziomymi łopatami napędzane silnikiem o mocy 1.5 kw 380v. Wymiary kadzi: 910 mm szerokości x 1090 mm długości x 840 mm wysokości. Maszyna jest zamontowana na 4 kwasoodpornych nogach. Mieszalnik jest w wykonaniu sanitarnym, przeznaczony do pracy na żywności.
Gabaryty: 1240 mm x 1060 mm x 1750 mm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się