Go to Top

U1729-2 UŻYWANA WIRÓWKA PRODUKCJI WSK KRAKÓW MODEL MB1424-F

Używana wirówka talerzowa produkcji WSK KRAKOW model MB1424-F. Wydajność robocza na produkcie do 1950 l/godz, w zależności od lepkości oleju.

Maszyna jest napędzana silnikiem elektrycznym o mocy 1.1 kW/ 380V/ 50HZ/ 1390 obr/min. Prędkość obrotowa wrzeciona 7500 obr/min. Wymiary transportowe: 900 mm x 900 mm x 550 mm x waga 200 kg. Maszyna pracowała na oczyszczaniu oleju przemysłowego z zanieczyszczeń stałych i ciekłych.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się