Go to Top

U1725-4 UŻYWANA WIRÓWKA DEKANTACYJNA PRODUKCJI ALFA LAVAL MODEL NX 329

Numer urządzenia : U1725-4

Używana wirówka dekantacyjna produkcji alfa laval, model nx 329, spec 8820.8003-02. Części kontaktowe wykonane ze stali kwasoodpornej. Maksymalna prędkość obrotowa rotora 1600 obr/min. Kształt bębna stożkowy, typ „shallow”. Wymiary rotora: średnica 620/326 mm x długość 2000 mm. Maksymalna gęstość szlamu 2.5 kg/ltr. Przybliżona wydajność na produkcie w granicach 10-15000 ltr/godz, w zależności od gęstości szlamu. Maszyna jest napędzana silnikiem elektrycznym o mocy 60 kw, 1470 obr/min, 50 hz. Wymiary transportowe: 3300 mm x 1650 mm x 1350 mm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się