Go to Top

U1648-1 UŻYWANY FILTR CIŚNIENIOWO-WARSTWOWY (TYPU NIAGRA) NA ZIEMIĘ OKRZEMKOWĄ, PRODUKCJI WŁOSKIEJ FIRMY MONTENARO

Numer urządzenia: U1648-1

Używany filtr ciśnieniowo-warstwowy (typu niagra)na ziemie okrzemkowa, produkcji włoskiej firmy montenaro w wykonaniu z polerowanej stali kwasoodpornej. Wydajność do 8000 l/h, dozownik płynu z pompa. Filtr zintegrowany jest na jednej podstawie z mieszalnikiem ramowym, pionowy zbiornik filtracyjny zamknięty z 8 kwasoodpornymi wkładami filtrującymi o wymiarach (6) 400×700 mm i (2) 350×700 mm. Powierzchnia. Filtracji około 4 m2. Płyty są samoczyszczące poprzez górne spryskiwanie woda pod ciśnieniem. Dodatkowo: pompa dozująca, orurowanie, armatura. Gabaryty: 1400 x 1000 x 1800 mm.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się