Go to Top

U1602-3 BARDZO MAŁO UŻYWANE DWUPOKŁADOWE SITO WIBRACYJNE FIRMY ALLGAIER NIEMCY. MODEL APTS 600/2

Numer urządzenia: U1602-3

Bardzo malo używane dwupokładowe sito wibracyjne firmy allgaier niemcy. Model apts 600/2.wydajność 13 kg/h produktu o wielkości 0.06 mm, 10000 kg/h produktu wielkości 0.5 mm. Powierzchnia sit 0.28 x 2 = 0.56 m2. Średnica sit 600 mm. Posiada wentylatory wyciągowe i nawiewne, sprężarkę powietrza, podajniki ślimakowe zasilające i dozujące, filtr pyłowy i szafę sterownicza. Rok produkcji 1980.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się