Go to Top

RG8923 Używany wysokociśnieniowy reaktor (300 bar) wykonany ze stali kwasoodpornej

Numer urządzenia: RG8923

Używany wysokociśnieniowy reaktor wykonany ze stali kwasoodpornej przez UHDE Hagen. Wymiary zbiornika: średnica 215 mm, głębokość 600 mm. Dno wypukłe, ciśnienie robocze 300 bar. Wyposażony w płaszcz/grzanie elektryczne. Wewnętrzna spirala grzejna o pojemności 0,8 l. Temperatura maksymalna 350 C, mieszadło kotwicowe napędzane silnikiem elektrycznym 0,55 kW, 220/380 V w wykonaniu przeciwwybuchowym. Prędkość obrotowa mieszadła w zakresie 155-1120 obr./min. Zamontowany na nogach. Powierzchnia zajmowana 0,9 x 0,9 m, wysokość całkowita 2,2 m. Reaktor nie posiada dolnego spustu.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się