Go to Top

RG7987 Używany reaktor ze stali kwasoodpornej (1.4404) produkcji Hoefnagel & Meijin B.v. Zaandam o pojemności 4000 l

Numer urządzenia: RG7987

Używany reaktor ze stali kwasoodpornej (1.4404) produkcji Hoefnagel & Meijin B.v. Zaandam o pojemności 4000 l. Wymiary: średnica 1590 mm, długość boku 1372 mm, dno stożkowe. Posiada właz inspekcyjny o średnicy 200 mm. Górne przyłącza: 150 mm, 2x 80 mm, 2x 40 mm. Przyłącze wyładunkowe 150 mm. Ciśnienie robocze próżnia/3 bar, ciśnienie testowe 4,2 bar. Wężownica o pojemności 90 l do pracy na ciś. próżnia/4 bar, cis. testowe 5,6 bar, maksymalna temp. 150 st.C. Posiada mieszadło kotwicowe FKL-60 napędzane silnikiem 1,5 kW, 230/400 V, Ex. Wymiary zewnętrzne: 2 x 2 m, wysokość 3,7 m.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się