Go to Top

RG7621 Reaktor produkcji Schöller Bleckmann GmbH Ternitz typ Autoklav 200 l wykonany ze stali kwasoodpornej

Numer urządzenia: RG7621

Reaktor produkcji Schöller Bleckmann GmbH Ternitz typ Autoklav 200 l wykonany ze stali kwasoodpornej (1.4571), pojemność 230 l. Wymiary: średnica 650x690mm. Właz o średnicy 100 mm. Przyłącze spustowe o śred. 25 mm, ciśnienie pracy 47 bar, testowe ciśnienie 61,1 bar.Płaszcz (18 l), ciśnienie pracy 6 bar, testowe ciśnienie 7,8 bar, maksymalna temperatura 120 st.C., posiada mieszadło łopatkowe Medimex, silnik 2,6 kW, 230/400 V, prędkość wału mieszadła ± 52-300 obr/min, powierzchnia zajmowana przez urządzenie 1,2 x 1,2 m, całkowita wysokość 2,7 m, waga 1400 kg.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się


RG7621