Go to Top

RG7539 Używana regenerowana linia napełniania i pakowania wody gazowanej

Numer urządzenia: RG7539

Używana regenerowana  linia napełniania i pakowania wody gazowanej. Wydajność 15.000 butelek/h, cylindryczne butelki szklane 0,5 i 1,5 litra. Posiada automatyczny depaletyzator Sud Elettrica, automatyczne urządzenie depakujące Sud Elettrica, automatyczna myjnia tunelowa Bardi, automatyczna obrotowa izobaryczna maszyna napełniająco-zamykająca typu monoblok BC 12/72/8 nakrętki z tworzywa, automatyczny podajnik nakrętek, automatyczny saturator BC, automatyczna etykieciarka obrotowa Alfa, drukarka ink-jet Nimax, automatyczne pakowaczka Sud Elettrica, automatyczny paletyzator Sud Elettrica, centralna wytwornica pary Belelli, przenośniki taśmowe ze stali kwasoodpornej. Regenerowana z 12 miesięczną gwarancją od daty dostawy.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się