Go to Top

RG7489 Używany reaktor wykonany ze stali kwasoodpornej 316Ti produkcji Pass o pojemności 14540 l

Numer urządzenia: RG7489

Używany reaktor wykonany ze stali kwasoodpornej  316Ti produkcji Pass o pojemności 14540 l. Wymiary wewnętrzne: średnica 2200mm x 2500 mm długość boku. Ciśnienie projektowe od pełnej próżni do 20 bar przy 200 st.C. Posiada płaszcz o pojemności 475 l o ciśnieniu projektowym od pełnej próżniowej do 20 bar przy 200 st.C. Posiada mieszadło Ekato typ HWL INTERMIG 3-poziomowe 2-łapatowe ale bez silnika. Posiada 2 mieszadła statyczne.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się