Go to Top

RG6898 Używany pionowy zbiornik magazynowy pokryty polipropylenem z włóknem szkalnym produkcji Forbes o pojemności 3000 l

Numer urządzenia:  RG6898

Używany pionowy zbiornik magazynowy pokryty polipropylenem z włóknem szkalnym produkcji Forbes o pojemności 3000 l. Wymiary: srednica 2450 mm, długość boku 7350 mm. Posiada stożkową górę i lekko pochyłe dno. Całkowita wysokośc 7700 mm. Posiada właz inspekcyjny o srednicy 600 mm w podstawie zbiornika, górne przyłacza wlotowe 150, 100 i 50 mm oraz dolny boczny spust 75 mm. Ostatni używany do magazynowania Empicol ESB 70,  Sodium Laureth Sulphate.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się