Go to Top

RG6786 Używany pionowy zbiornik mieszający o pojemnosci 4000 l wykonany ze stali kwasoodpornej

Numer urządzenia: RG6786

Używany pionowy zbiornik mieszający o pojemnosci 4000 l wykonany ze stali kwasoodpornej (1.4571). Wymiary wewnętrzne: średnica 1800 mm, długość boku 1680 mm. Całkowita wysokość 3500 mm. Ciśnienie robocze 6 bar/pełna próżnia przy temp od -20 do 300 st.C. Posiada płaszcz grzewczy ze stali kwasoodpornej (1.4435) o pojemności 120 l przeznaczony do pracy na ciśnieniu 32 bar przy temp. od 20 do 300 st.C. Posiada na górze właz inspekcyjny o średnicy 490 mm. Posiada wsporniki montażowe ze stali węglowej. Posiada mieszadło kotwicowe. Brak silnika i napędu.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się