Go to Top

RG6553 Używana suszarnia lemieszowa próżniowa produkcji Giovanola o pojemności 6300 l

Numer urządzenia: RG6553

Używana suszarnia lemieszowa próżniowa produkcji Giovanola o pojemności 6300 l pojemności roboczej i 7250 l pojemności całkowitej wykonana ze stali kwasoodpornej 316 Ti. Wymiary: średnica 1600 mm, długość 4000 mm. Dna są przykręcane. Ciśnienie projektowe od pełnej próżni do 6 bar przy 200 st.C. Zewnętrzna wężownica o pojemności 340 l o ciśnieniu projektowym 6 bar przy 200 st.C. Lemiesze o pojemności 120 l o ciśnieniu projektowym do 6 bar przy 200 st.C. Posiada odpylacz lecz bez napędu. Posiada przyłącze wlotowe 490 mm i 770 mm i wylotowe 200 mm lecz bez zaworu.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się