Go to Top

RG6370 Odnowione urządzenie procesowe produkcji Oskar Krieger Muttenz model MMU-2500 Molto Mat Universal

Numer urządzenia: RG6370

Odnowione urządzenie procesowe produkcji Oskar Krieger Muttenz model MMU-2500 Molto Mat Universal wykonane ze stali kwasoodpornej 304. Pojemność robocza 2500 l, całkowita 2870 l. Wymiary zbiornika mieszającego: średnica 1780 mm, całkowita wysokość 1400 mm. Ciśnienie projektowe pełna próżnia/2,5 bar przy temp. 138 st.C. Posiada płaszcz grzewczy ze stali kwasoodpornej o pojemności 210 l o ciśnieniu projektowym 3,5 bar przy temp. 138 st.C. Posiada przeciwbieżne mieszadło z zgarniakami ścianek napędzane silnikiem 4 kW, 380/660 V, 3/50 Hz. Homogenizator napędzany silnikiem 12/22/30 kW, 380 V, 3/50 Hz. Zamontowany na nogach.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się