Go to Top

RG6266 Używany mieszalnik Flashmix produkcji Silverson model EFR wykonany ze stali kwasoodpornej

Numer urządzenia: RG6266

Używany mieszalnik Flashmix produkcji Silverson model EFR wykonany ze stali kwasoodpornej.  Przeznaczone do szybkiego zwilżenia i dyspersji szerokiego zakresu proszków i cieczy. Posiada kosz zasypowy 310 mm x 260 mm zamontowany bezpośrednio powyżej komory mieszania. Posiada dwie głowice wirnik/stojan w szeregu jeden za drugim. Górna głowica jest ogólnego przeznaczenia rozdrabniania a niższa jest o kształcie kwadratu z siatką przeznaczona do rozdrabniania wysokoobrotowego. Obie są z góry napędzane silnikiem 4 kW, 380/420 V, 3/50 Hz, 2800 obr./min. Płyn jest podawany  grawitacyjnie lub pompowany do zbiornika poprzez rura  zasilającą o 50 mm średnicy. Wir jest tworzony przez przepływ cieczy przez mieszalnik i w ten wir proszki są dodawane przez przyłącze o średnicy 150 mm. Posiada wylot o średnicy 50 mm. Zamontowany na ramie.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się