Go to Top

Perry Machinery Poland Sp. z o. o. ma dwa cele. Po pierwsze, utrzymać pozycję dominującego dealera w Europie w zakresie sprzętu procesowego przeznaczonego dla branży chemicznej, farmaceutycznej i innych powiązanych branż. Pozycję tę możemy utrzymać jedynie poprzez realizację drugiego celu – zapewnianie naszym klientom usług, których nie mogą uzyskać gdzie indziej. Taką właśnie obsługę otrzymują w naszej firmie.

Perry Poland to część Grupy Perry, której europejska siedziba znajduje się w Newton Aycliffe, Anglia. Jako międzynarodowy specjalista w branży używanych maszyn i sprzętu procesowego, współpracujemy z klientami w branży chemicznej, farmaceutycznej, tworzyw sztucznych i kauczuku, spożywczej, cukrowniczej, mączki rybnej i papierniczej od ponad 70 lat. Dzięki zdobytej przez nas wiedzy, firma rozwija się w oparciu o bliską współpracę na ciągle rozszerzającym się rynku europejskim i na całym świecie.

Odnajdywanie odpowiedzi

Dlaczego więc klienci zwracają się do Perry?

  • Czy dzieje się tak dzięki naszemu tradycyjnemu i przyjaznemu podejściu?
  • A może dzięki integralnym wartościom i niekwestionowanej etyce firmy?
  • Może dzieje się tak dzięki czasowi, który poświęcamy klientom i dostawcom, budując długotrwałe stosunki oparte na zaufaniu?
  • Może to po prostu przyczyny finansowe – najlepsza jakość używanego sprzętu procesowego po najkorzystniejszej cenie?
  • Największy i najlepszy asortyment dostępnego sprzętu?
  • Czy też prawdopodobnie chodzi o aspekt ludzki – kontakt z przyjaznymi i fachowymi osobami (wśród których wiele zna kilka języków obcych), które wykorzystują szerokie doświadczenia w kupnie i sprzedaży, aby zapewnić pełną satysfakcję klienta?

Oto wszystkie przyczyny, dla których klienci współpracują z Perry. Mamy nadzieję, że również i Wy zdecydujecie się na współpracę z naszą firmą po zapoznaniu się z naszą stroną. Zapewni Wam ona odpowiedzi, których szukacie.