Go to Top

L1289-17 Używany prostopadłościenny zbiornik IBC ze stali ko do cieczy o pojemności 1030 l, produkcji Gallay

Numer urządzenia: L1289-17

Używany prostopadłościenny zbiornik IBC ze stali ko do cieczy o pojemności 1030 l, produkcji Gallay. Wymiary zbiornika: S 970 mm x D 1180 mm x wysokość ściany w prostej linii 745 mm. Zbiornik ma dno stożkowe, z centralnym otworem spustowym o średnicy 90 mm, wyposażony w ręcznie otwierany zawór kulowy. Głębokość stożka 235 mm. Górny właz inspekcyjny o średnicy 500 mm, wyposażony w pokrywę, z zamontowanym otworem do napełniania. Otwór nalewowy ma średnicę 60 mm. Zbiornik jest zamontowany na nogach ze stali kwasoodpornej i ma podpory do pracy z wózkiem widłowym. Zbiornik przystosowany do składowania w pionie.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się