Go to Top

L1289-09 Używany zbiornik IBC ze stali kwasoodpornej do substancji sypkich produkcji ATECO o pojemności 1000 l

Numer urządzenia: L1289-09

Używany zbiornik IBC ze stali kwasoodpornej do substancji sypkich produkcji ATECO o pojemności 1000 l. Zbiornik ma wymiary: S 980 mm x D 980 mm x wysokość prostej linii ściany 720 mm. Głębokość stożka 640 mm. Centralny dolny otwór wysypowy o średnicy 250 mm, wyposażony w zawór motylkowy. Górny właz inspekcyjny jest wyposażony w przykręcaną pokrywę o średnicy 400 mm. Pojemnik przystosowany do składowania w pionie.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Zgadzam się

Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się

Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.

Zgadzam się