Go to Top

L1289-08 Używany pionowy wymiennik ciepła płaszczowo-rurowy produkcji Flamencourt & Cie S.A. (Belgia)

Numer urządzenia: L1289-08

Używany pionowy wymiennik ciepła płaszczowo-rurowy produkcji Flamencourt & Cie S.A. (Belgia). Wymiennik ma powierzchnię wymiany ciepła 6 m2 i jest przeznaczony do pracy na ciśnieniu: rurki – do 5,8 bar, korpus – do 2.9 bar. Rurki wykonane ze stali kwasoodpornej 316L. Przyłącza wykonane ze stali 316Ti. Korpus wykonany ze stali kwasoodpornej 316. Górna głowica wykonana ze stali węglowej. Dokumentacja techniczna dostepna z urządzeniem.
Zapytaj o ten produkt
Zadzwoń i porozmawiaj o warunkach kupna lub sprzedaży z naszym konsultantem lub wypełnij formularz.
+48 22 722 32 70Zgoda na ofertę handlową
W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych i ofertowych moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie z serwisu www i innych funkcjonalności www.perry.com.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o i Zaufanych Partnerów. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnym momencie wycofać, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.
Zgoda na profilowanie.
Wyrażam zgodę na profilowanie, w szczególności w celach marketingowych, oceny zainteresowań, wiarygodności płatniczej oraz preferencji zakupowych, a także oferowania usług o wartości dodanej.
Zgoda na kontakt e-mail.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o z w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgoda na kontakt telefoniczny.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Perry Machinery Poland Ltd Sp. z o.o. z w celu dopasowania treści marketingowych do moich preferencji poprzez kontakt na numer telefoniczny, podany powyżej w formularzu kontaktowym.
Zgadzam się